Strona główna

Nasze usługi

 1. Projekty graficzne

  Projekty graficzne

  Projekty graficzne

 2. Przygotowalnie do druku

  Przygotowalnie do druku

  Przygotowalnie do druku

 3. Druk flexo i cyfrowy

  Druk flexo i cyfrowy

  Druk flexo i cyfrowy

 4. Etykietowanie i copacking

  Etykietowanie i copacking

  Etykietowanie i copacking

 5. Pomoc we wdrożeniu

  Pomoc we wdrożeniu

  Pomoc we wdrożeniu

Tequila
Original Milk

Etykiety termokurczliwe Shrink Sleeve

StarkLAB to firma oferująca etykiety termokurczliwe Shrink Sleeve, druk etykiet na produkty i opakowania, usługami copakingu i projektowaniem graficznym etykiet.

Specjalizujemy się w druku fleksograficznym i cyfrowym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na prowadzenie projektów od ich pomysłu, projektu, przez ich powstanie, wydruk oraz etykietowanie i pakowanie. Metody druku: etykiety termokurczliwe shrink sleeve, etykiety samoprzylepne, etykiety peel off i booklet wielowarstwowe, owijki, banderole, saszetki, plomby zabezpieczające termokurczliwe. Oferujemy usługi w zakresie: Druku Flexo i Cyfrowego, przygotowalnia do druku, pomoc we wdrożeniu technologii sleeve, projekty graficzne etykiet, etykietowanie i copacking.

Etykiety termokurczliwe Shrink sleeve to nowoczesna technologia w wykonywaniu etykiet, która obecnie daje szerokie możliwości. Tego rodzaju etykiety, po podgrzaniu kurczą się, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu opakowania, na który mają się znaleźć. Można zauważyć, iż najczęściej wykorzystywane są one w przemyśle spożywczym, farmaceutycznych i kosmetycznym.

Etykiety Shrink Sleeve - Atrakcyjne ceny

Jesteśmy firmą posiadającą bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji każdego rodzaju etykiet. Zaufało nam mnóstwo klientów, z którymi współpracujemy do dnia dzisiejszego.

Etykiety termokurczliwe, które są coraz częściej wykonywane, produkujemy z fili wysokoprzezroczystych z najwyższej jakości drukiem. Najnowsza technologia umożliwia wykonanie etykiety Shrink Sleeve, która to po nałożeniu na dany produkt, pod wpływem temperatury obkurcza się, powodując idealne dopasowanie się foli – etykiety do kształtu opakowania. Dlatego też, etykiety termokurczliwe dają możliwość objęcia całej powierzchni opakowania.

Folie wykorzystywane do produkcji etykiet termokurczliwych mogą być zarówno bezbarwne jak i w kolorze. Dzięki temu stosowanie etykiet termokurczliwych Shrink Sleeve zabezpiecza produkt, zapewniając mu jednocześnie jego doskonałą widoczność bez uszkadzania czy otwierania opakowania.

Etykiety termokurczliwe to nic innego jak produkowane na wymiar rękawy z foli, które pod wpływem temperatury obkurcza się do danego produktu. Folia po nałożeniu na produkt podlega ogrzaniu, np. gorącym powietrzem, dzięki czemu folia kurczy się idealnie synchronizując się z opakowaniem.

Etykiety Shrink Sleeve posiadają wiele zalet przez co coraz częściej wykorzystywane są przez wielu producentów. Istnieje wiele rodzajów foli , co pozwala nam z łatwością umieścić etykietę termokurczliwą na opakowaniu o niestandardowych kształtach czy skomplikowanej budowie danego produktu.

Nowoczesna technologia umożliwia nam umieszczenie ciekawej grafiki i niezbędnych infomacji w sposób czytelny i zrozumiały. Jednym z istotnych atutów etykiet Shrink Sleeve jest to, iż są one bardzo trwałe, odporne na zadrapania i zniszczenia, a dzięki możliwości zastosowania perforacji poprzecznej, podłużnej czy przy pomocy paska z nitką, można szybko i bezproblemowo ją zdjąć.

Kolejną dość istotną zaletą etykiet termokurczliwych jest to, że folię można pokryć filtrem UV, dzięki czemu staje się ona odporna na szkodliwe promieniowanie słoneczne, natomiast grafika nie straci swojej barwy.

Obecnie cena etykiet termokurczliwych nie różni się zbytnio od zwykłych etykiet. Jednak efekty wizualne i dekoracyjne sprawiają, iż produkt wygląda elegancko i efektywnie, co zdecydowanie przyciąga wzrok i zachęca do zakupu potencjalnego klienta.

Specjalnie dla Państwa, nasz grafik przygotuje odpowiedni projekt zgodny z wytycznymi, tak by był on estetycznie wyeksponowany. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą StarkLAB, a nasi specjaliści odpowiedzą na Państw pytania.

X