Wydruk i obkurczanie etykiet Shrink Sleeve

Wydruk etykiet Sleeve

Wydruk etykiet Sleeve to tylko jedna z usług oferowana przez firmę StarkLAB. Obecnie wydruki na foli termokurczliwej są najpopularniejszymi materiałami reklamowymi w branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej czy kosmetycznej. Tego typu etykiety, mają za zadanie przyciągnąć uwagę klienta oraz spełniać funkcję informacyjną o danym produkcie.

Wiadomo, iż świat nowych technologii cały czas się rozwija i dlatego nasza firma ciągle udoskonala swoją ofertę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasi doświadczeni pracownicy, służą pomocą na każdym etapie realizacji, począwszy od tworzenia projektu po realizację wydruku etykiet Sleeve.

Wydruk etykiet Sleeve charakteryzuje się tym, że etykieta przyjmuje kształt każdego opakowania na którym zostanie ona umieszczona. Dzięki temu nawet na najbardziej nieregularnych kształtach opakowań, etykieta dolega precyzyjnie, dając jej tym samym estetyczny wygląd.

Na życzenie klienta, etykiety z wydruku Sleeve można wykonać tak, by pokrywały całość opakowania lub też jego część. Poza efektem informacyjno-reklamowym, etykiety te, znalazły zastosowanie jako zabezpieczenie produktu przed otwarciem, spełniając tym samym rolę plomby gwarancyjnej.

Inwestując w wydruk etykiet Sleeve, masz pewność stworzenia estetycznego produktu, na który każdy klient zwróci uwagę.

Dbając o jak najwyższą jakość świadczonych usług, firma StarkLAB intensywnie inwestuje w swoje zaplecze najnowszych technologii.

Dlatego zapraszamy do skontaktowania się z nami, a fachowcy firmy zawsze służą swoją pomocą i doświadczeniem. Nasze atuty to wysoka jakość produktów, krótkie terminy realizacji oraz grono zadowolonych klientów.

wydruki_fleksograficzne

Wydruki fleksograficzne

Zapewniają doskonałą jakość przy zastosowaniu druku za pomocą fotopolimerów. Posiadamy własną przygotowalnię poligraficzną co zmniejsza do minimum czas realizacji zamówień oraz elastyczność wdrożenia do druku. Prowadzimy kontrolę całego procesu od przesłania do nas projektu aż po wydruk. Uszlachetnienia: lakier błyszczący, lakier matowy, lakier Braille’a (laminowanie, dobór dowolnego koloru z palety Pantone, farby fluorescencyjne, srebrzenia, złocenia (dowolny kolor metalizy).

wydruki_cyfrowe

Wydruki cyfrowe

Technika druku dla mniejszych nakładów, nie wymagająca użycia polimerów i znacznie skracająca czas oczekiwania na gotowe etykiety. Druk cyfrowy stosujemy na foliach PET, PVC, PE, PP, BOPP i etykietach papierowych termokurczliwych shrink sleeve.

usluga_obkurczania_i_copacking

Obkurczanie etykiet
i copacking

Dla naszych klientów wykonujemy usługowe obkurczanie etykiet sleeve. Posiadamy tunele parowe oraz elektryczne. Prowadzimy pełen zakres usługi copackingu wraz z etykietowaniem, datowaniem, pakowaniem w zgrzewki i kartony. Wykonujemy również multipaki, pakiety promocyjne oraz zabezpieczenia produktów w plomby termokurczliwe.

Etykiety Shrink Sleeve są nowoczesną formą opakowania i niewątpliwie stanowią przełom w reklamowaniu produktów. Dzięki najnowszej technologii każdą etykietę można poddać obkurczaniu, tak by folia była idealnie dopasowana do opakowania. Obkurczenie etykiet można wykonać na całej powierzchni opakowania lub tylko jej części, co daje nam nieograniczone możliwości dekoracji danego produktu.

Warto zaznaczyć, iż zaletą obkurczania etykiet jest to, że folia dokładnie dostosowuje się do kształtów danego opakowania.

Zanim nastąpi obkurczanie etykiet, nanosimy na nią nadruk od wewnętrznej strony, dzięki czemu zapewniona jest intensywność nasycenia barw, odporność na uszkodzenia, a także pozostaje błyszcząca i gładka powierzchnia. Efektem tego procesu jest ochrona opakowania, zabezpieczenie druku przed wilgocią i wszelkimi zabrudzeniami przy zachowaniu estetyki całej etykiety i jego produktu.

Przed przystąpieniem do realizacji projektu, nasi graficy indywidualnie omawiają każdy konspekt z klientem, do czasu aż zostanie on ostatecznie zatwierdzony. Taka współpraca daje satysfakcję i zadowolenie zarówno dla klienta jak i dla naszej firmy.

A jak wiadomo, estetyka produktu na dzisiejszym rynku, jest istotna i wpływa na wybór klienta. Dlatego przygotowując kampanię reklamową, tworząc etykiety obkurczane lub ich zmianę, zaufaj doświadczeniu naszej firmy. Nasi pracownicy w indywidualny i profesjonalny sposób podchodzą do każdego zlecenia.

doradztwo_techniczne_i_projektowe

Doradztwo techniczne
i projektowe

Ze względu na doświadczenie i znajomość technik obkurczania i etykietowania termokurczliwego prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie technologii shrink sleeve. Zajmujemy się wdrożeniami, wymiarowaniem i przygotowaniem strategii produktu do wymagań etykiet termokurczliwych. Wykonujemy siatki pod projekty graficzne, próbne obkurczenia, wydruki. Przygotowujemy małe nakłady na targi i produkty reklamowe i mockupy.